Zahradní úložný box WOOD LINE – skvělé uložení nářadí i polstrů!

Zahradní úložný box WOOD LINE je skvělým pomocníkem pro každého zahrádkáře. Umožňuje skladování zahradního vybavení včetně nářadí či polstrů, aby bylo vždy po ruce, a přitom k dispozici jen v okamžiku, kdy ho skutečně potřebujete.

Box na nářadí a polstry WOOD LINE 420 L má uzamykatelný víko a je vyroben ze speciálního plastového materiálu s texturou dřeva, díky které vypadá velmi esteticky. Kromě toho je velmi prostorný a můžete do něj uložit i větší předměty jako například sekačku na trávu.

Zahradní úložný box WOOD LINE vypadá jako dřevěný, ovšem je mnohem odolnější vůči povětrnostním vlivům a nehodám méně kvalitních materiálů. Navíc ho můžete díky kolečkům snadno přemístit jinam, kam právě potřebujete.

Uzamykatelnost a voděodolnost

Zahradní úložný box WOOD LINE disponuje uzamykatelným uzávěrem, který zajišťuje, že v něm uložené předměty nebudou přístupné pro neoprávněné osoby. To je především vítané v situacích, kdy máte například dražší nářadí a nechcete ho nechávat venku na zahradě. Ale i když máte malé děti, box může být výborným řešením pro skladování potenciálně nebezpečných předmětů.

Je tedy jasné, že zahradní úložný box WOOD LINE není jen elegantním doplňkem zahrady, ale plní i funkční úlohu, jakou je ochrana předmětů uložených v něm před vlhkostí a neoprávněným přístupem.

Důležité je však si uvědomit, že zahradní úložný box WOOD LINE je sice voděodolný, ale ne vodotěsný, a proto by ho neměli používat v zimních obdobích, kdy je prostředí velmi vlhké. Kromě toho, pokud by byl vystaven extrémním teplotám, může se plast v mrazech nevyhnutelně zkřehnout a tím se poškodit. Proto je důležité dbát na to, aby box byl vhodným způsobem skladován a chráněn.

Kde si koupit zahradní úložný box WOOD LINE?

Pokud vás zahradní úložný box WOOD LINE zaujal, můžete si ho objednat přímo na webu Nářadí.cz. Cena za tento box je přijatelná a zákazníci, kteří si ho již koupili, na něj dávají velmi pozitivní recenze.

Zahradní úložný box WOOD LINE je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít svoji zahradu pořádně zorganizovanou a po ruce nářadí, polstry nebo jiné potřeby. S jeho pomocí se vám bude držet pořádek a vy se budete moci plně soustředit na práci na zahradě.

Zahradní úložný box WOOD LINE

Zdroj: Nářadí.cz