Tutumi Dávkovač na mýdlo REA Simplicity III – praktická a stylová volba v černém provedení

Dávkovač REA Simplicity na tekuté mýdlo je skvělým pomocníkem a zároveň krásným a nepostradatelným designovým prvkem každé moderní koupelny. Je vyrobený z mléčného skla s kovovými černými doplňky, a díky tomuto provedení se tedy dokonale hodí do všech moderních koupelen.

Praktický doplněk do moderní koupelny

Dávkovač na tekuté mýdlo je v dnešní době velmi praktickým pomocníkem v každé koupelně. Není potřeba zbytečně sahat do lahviček s mýdlem, stačí přimáčknout píst a mýdlo si snadno natočit na dlaň. Tento dávkovač je navíc velmi jednoduchý na použití, tudíž i děti si snadno poradí a jsou schopny si správně umýt ruce.

Moderní vzhled

Vzhled dávkovače na tekuté mýdlo je důležitý prvek, který rozhoduje, zda se produkt stane důležitou součástí koupelny. Dávkovač REA Simplicity na tekuté mýdlo disponuje moderním designem a stylovými prvky, které se dokáží skvěle vepsat do každé moderní koupelny.

Produkt je doplněním každé koupelny, a to nejen praktickým, ale i stylovým prvkem.

Specifikace produktu

  • Moderní vzhled
  • Z mléčného skla
  • Jednoduchá montáž
  • Montážní sada je součástí balení

Další doplňky značky REA Simplicity

K tomuto produktu je možné dokoupit další sanitární doplňky od stejné značky, můžete se podívat na nástěnný věšák, držák na toaletní papír, držák na WC kartáč, koupelnový věšák nebo miska na mýdlo.

Objednejte si dávkovač REA Simplicity na tekuté mýdlo v černém provedení nyní na Nábytekprozivot.cz a dopřejte svojí koupelně nový a moderní prvek.

Moderní koupelna