Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod – luxusní a stylový kousek do vaší obývací části


Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod

Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod

Luxusní a stylový kousek do vaší obývací části

Designové ergonomické křeslo Tod je čalouněné atraktivní ekokůží a pyšní se kovovou podnoží se čtyřmi rameny, která mu dodává robustnost a moderní šmrnc. Disponuje otočnou funkcí, kterou jistě oceníte zejména ke sledování dění v místnosti. Tod vám dopřeje pohodlný odpočinek a v interiéru bude výrazným designovým doplňkem.

Různé možnosti

Tod můžete mít v několika barvách a také s látkovým čalouněním. Skvěle vypadá v kombinaci s masivním nábytkem, proto se jej nebojte začlenit klidně i do vašich rustikálních interiérů.

Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod

Objednejte si křeslo LABEL51 Tod již dnes

Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod je velmi oblíbeným kouskem nábytku. Pokud vás zaujalo, můžete si jej objednat na našem e-shopu www.velkynabytek.cz. Určitě nebudete litovat, když si do vašeho domova pořídíte tento luxusní a stylový kousek nábytku.

Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod

Závěr

Tmavě zelené koženkové křeslo LABEL51 Tod je skvělým doplňkem do jakéhokoliv interiéru. Luxusní ekokůže koření moderní a robustní design, který plně vyhovuje potřebám moderního člověka. Díky otáčecímu mechanismu a pohodlnému sedátku vám dopřeje pohodlný a stylový odpočinek. Objednejte si ho hned teď, určitě nebudete litovat!

© 2021 – VelkýNábytek.cz