Tmavě zelená sametová polohovací pohovka Milo Casa Nico – luxusní styl na míru vašeho interiéru


Tmavě zelená sametová polohovací pohovka Milo Casa Nico

Luxusní styl na míru vašeho interiéru

Pokud toužíte po dokonalosti a luxusu i v oblasti nábytku, polohovací pohovka Milo Casa Nico je tou správnou volbou pro vaše interiéry. Moderní design v kombinaci s nadčasovým materiálem a nadprůměrnou odolností je dokonalou kombinací pro každý interiér. A co je vůbec nejdůležitější, pohovka Milo Casa Nico krásně zapadne do každého stylu interiéru.

Nadprůměrně odolný povrch

Pohovka Milo Casa Nico je chráněna 100% polyesterovou vrstvou, která je pokryta hydrofobním nátěrem. Díky této ochraně se povrch pohovky velmi snadno udržuje, nevznikají na něm skvrny a tekutiny se nevstřebávají. Navíc je pohovka Milo Casa Nico certifikována organizací Oeko Tex, což znamená, že neobsahuje žádné látky, které by byly škodlivé pro lidské zdraví.

Moderní design s trochou glamouru

Pohovka Milo Casa Nico je moderní, nadčasová a jednoduše krásná. Pohovka v luxusním stylu s elegantním vzezřením zahrnuje vysokou kvalitu a dokonalou koncepci. Pohovka s pohodlnými přizpůsobivými polohami, širokými sedáky a kvalitními materiály dokonale doplní váš interiér.

Čištění

Abyste si udrželi polohovací pohovku Milo Casa Nico v perfektním stavu, doporučujeme ji čistit jemným kartáčem. Vyhněte se prudkým pohybům a tření, které by mohlo poškodit povrch. Nepoužívejte vysavač, aby nedošlo k poškození materiálu.

Nejsou snímatelné potahy

Pozor! Potahy polohovací pohovky Milo Casa Nico nejsou snímatelné, takže je lepší pečlivě zacházet s pohovkou a nepoužívat ostré předměty, aby nedošlo k poškození povrchu.

Pokud jste našli svou dominantu v osobě polohovací pohovky Milo Casa Nico, máte teď všechny důležité informace o tomto luxusním kousku nábytku. Nevahejte a investujte do dokonalého kusu mobiliáře, který přinese vašemu interiéru elegance a šmrnc.

Koupit na Maliboo

pohovka
pohovka
pohovka