Tempo Kondela představuje multifunkční kovový květináč INDIZE TYP 3 v tmavě šedé barvě

Tempo Kondela se opět představuje se svým nadčasovým designem a multifunkčním použitím. Tentokrát přichází s kovovým květináčem INDIZE TYP 3 v tmavě šedé barvě, který dokáže dodat do vašeho interiéru či kryté terasy nejen svým moderním vzhledem, ale také možností použití na různých místech.

Moderní a elegantní květináč vhodný do interiéru a na kryté terasy.

Jeho jednoduchý design a elegantní zpracování vám umožní využít ho jako hlavní dekorační prvek vašeho interiéru nebo ve spojení s dalšími květináči na kryté terase. Jeho tmavě šedá barva se dokáže snadno sladit s celkovým designem prostoru a dodat mu elegantní nádech.

Není vhodný do exteriéru.

Je však nutné podotknout, že květináč není vhodný pro použití v exteriéru, protože by nepřežil povětrnostní podmínky. Proto je nutné jej používat pouze jako dekoraci v interiérech nebo na krytých terasách.

Vyroben z odolného kovu v tmavě šedé barvě.

Květináč INDIZE TYP 3 je vyroben z odolného kovu, což mu zajistí pevnost a stabilitu i při větší váze rostliny. Tmavě šedá barva na něm vypadá velmi elegantně a dodává mu moderní vzhled. Nejenže tak budete mít originální květináč, ale také si budete moci být jistí, že vám bude sloužit mnoho let.

Výška květináče bez stojanu: 15 cm

Květináč má výšku 15 cm bez stojanu, což je dostatečná výška pro menší rostliny a větší dekorativní prvky. Pokud budete potřebovat květináč umístit na vyšší místo, můžete ho jednoduše umístit na nízký stojan, který je součástí dodávky.

Dodávaný v demontu.

Květináč INDIZE TYP 3 je dodáván v demontu, což znamená, že si ho musíte sami sestavit. Nicméně to by neměl být problém, protože k němu získáte podrobnou návod k sestavení, který vám pomůže s jeho rychlým a snadným sestavením.

Tempo Kondela květináč INDIZE TYP 3

Pokud hledáte moderní a elegantní květináč, který dokáže dodat do vašeho interiéru nebo kryté terasy nový nádech, je květináč INDIZE TYP 3 od Tempo Kondela tou správnou volbou. Jeho jednoduchý design a odolné zpracování vám zajistí, že se o své rostliny budete moci starat v nádherném a výjimečném prostředí. Přesvědčte se sami na nabytekhned.cz a pořiďte si trendy květináč, který nejen že bude dekorativním prvánkem, ale také vám bude sloužit mnoho let.