Stylový regál ROME 02 světle šedá od MEBLINE – průmyslový design pro moderní interiéry

Regál ROME 02 světle šedá od MEBLINE je průmyslovým klenotem, který dodá Vašemu domovu moderní a stylovou atmosféru. Regál je vyroben z kvalitní laminované desky o síle 16mm a 28mm a je dokončen dýhou PCV hrany, což mu dává pevnost a odolnost vůči poškození.

Rozměry

Šířka regálu je 41cm, výška 112cm a hloubka 30cm, což z něj dělá skvěle hodící se do menších místností nebo do koutů místnosti. Jeho jemné rozměry však neznamenají, že má méně prostoru pro uložení vašich oblíbených věcí.

Dodatečné informace

Regál ROME 02 světle šedá lze kombinovat s dalšími prvky kolekce ROME. Jeho barevné provedení, světle šedá, mu dodává lehkost a příjemně se hodí do moderních interiérů.

Nezapomeňte si koupit tento skvělý regál ROME 02 světle šedá od MEBLINE a doplnit svůj interiér stylovým prvkem! Mohli byste shlédnout i https://www.bestnabytek.cz/produkt/mebline-regal-rome-02-svetle-seda pro více informací o produktu.

Regál ROME 02 světle šedá od MEBLINE

Regál ROME 02 světle šedá od MEBLINE je určitě skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a stylové produkty. Je to kvalitní kus nábytku, který je vyroben z kvalitního materiálu a vysoké úrovně zpracování.

Za tohoto nádherného a stylového regálu ROME 02 světle šedá od MEBLINE si určitě najdete místo v domácnosti a bude na něm spousta věcí, na které budete hrdí. Rozhodněte se pro kvalitu a výjimečnou estetiku, která dodá Vášmu domu tou nezbytnou jedinečnost.