Šedý samozavlažovací květináč na zábradlí Berberis – nádherná plastová dekorace pro vaše květiny


Květiny na balkoně? S Berberis to zvládnete bez problémů!

Slunce, teplo, voda a správný substrát. Tyto čtyři věci jsou nezbytné pro vypěstování krásných květin či chutné zeleniny na vašem balkoně. S novým samozavlažovacím květináčem od Berberis však bude péče o vaše rostliny ještě snazší.

Nový designový kousek: Právě tam, na zábradlí, vaše rostlinky dostanou největší dávku slunečního svitu a zkrášlí vaši soukromou zelenou oázu svým čistým designem. Berberis se nejen skvěle hodí na jakýkoli balkon, ale také vás okouzlí svou modrou barvou a netradičním tvarem.

2 úložné prostory pro vodu: S objemem 5,5 l pro substrát a 2 x 1,6 l pro vodu můžete být jistí, že vaše rostliny dostanou přesně tolik, kolik potřebují. Díky dvěma úložným prostorům na vodu se nemusíte bát, že by vaše květiny trpěly nedostatkem tekutin.

Lze umístit na různě široká zábradlí: Berberis se umístí na rovné i zaoblené zábradlí o maximální šířce 6,5 cm. Takže si nemusíte dělat starosti, zda si s novým květináčem poradíte.

Potěšte své blízké krásným květinovým aranžmá

Doplňte interiér svého balkonu: Nejen, že s novým Berberisem zkrášlíte svůj balkon, ale můžete také připravit krásné květinové aranžmá pro své blízké. Ať už se jedná o květiny, nebo zeleninu, s Berberisem je to možné.

Pěstování pod kontrolou: S novým samozavlažovacím květináčem od Berberis můžete být jisti, že vaše rostlinky mají vše, co potřebují. Stačí jen správně nastavit zavlažovací systém a nechat květiny růst. Vy se tak můžete věnovat naplno svým zájmům či rodině, aniž byste museli řešit závlahu květin.

Nakupujte s rozmyslem

Berberis je to pravé, pokud hledáte samozavlažovací květináč, který zvládne skvěle péči o vaše květiny. Navíc jeho krásný design si podmaní asi každého, kdo se ocitne na vašem balkoně. Tak neváhejte a nakupujte s rozmyslem na https://www.nabytekprehledne.cz/produkt/sedy-samozavlazovaci-zavesny-kvetinac-na-zabradli-berberis-plastia.