Oživte svůj interiér s sadou 2 nástěnných háčků Wenko Premium

Máte doma nudnou zeď bez žádných dekorací a přemýšlíte, jak ji oživit? Možností je celá řada, ale jednou z nejlepších je zakoupit sadu 2 nástěnných háčků Wenko Premium. Tyto háčky nejenom zlepší vzhled vaší zdi, ale budou také velmi praktické pro zavěšení oblečení, kabelky nebo jiných věcí.

Háčky můžete na zeď přidělat pomocí šroubů a hmoždinek, které jsou součástí balení. Pokud si ale na vrtání netroufáte, nevěste hlavu. Alternativně si také můžete objednat lepidlo Power-Loc® samostatně pro instalaci bez vrtání.

3 způsoby upevnění

Systém Premium nabízí 3 způsoby upevnění:

  1. Adaptér Wenko Vacuum-Loc® – jde o výjimečný vakuový sací systém, který zaručuje rychlou a silnou přilnavost i k nedokonale rovným povrchům.
  2. Turbo-Loc® – spolehlivý systém, který zajistí perfektní přilnutí k hladkým povrchům.
  3. Power-Loc® – pevné upevněné vhodné na sklo, kámen, beton, kov i různé plasty. Tento systém funguje i na mírně nerovném povrchu.

Potřebujete si tedy jen vybrat ten správný systém pro váš povrch a můžete se pustit do instalace háčků. Objednejte si zvlášť jeden z vybraných systémů nebo jej klasicky přivrtejte. Názornou ukázku uvidíte na videu:

Závěr

Je jasné, že sadu 2 nástěnných háčků Wenko Premium by neměl nikdo podcenit. Nástěnné háčky nejenom zlepšují vzhled vašeho interiéru, ale jsou také velmi praktické. Nebojte se výběru systému upevnění. Každý z nabízených systémů je spolehlivý a dokonale zafixuje váš háček na zeď. Pro vložení objednávky navštivte tento odkaz.

Wenko Premium nástěnné háčky

Krásný interiér nevznikne jenom z jednoho kousku, ale právě malé doplňky jako jsou tyto nástěnné háčky skvěle dokážou prostor oživit a udělat z něj o něco hezčí místo k bydlení. Užijte si radost z domova a využijte příležitosti, které vám obchody jako srovnavacnabytku.cz nabízí.