Nový talíř Affekdesignu SHIVONNE 20,5 cm ve stylu černé elegance

Moderní, jedinečný co do tvaru i textury, to je SHIVONNE talíř o průměru 20,5 cm. K němu si ze stejné kolekce můžete pořídit ještě hrneček nebo misku a vytvořit si například snídaňovou sadu, kterou si neuděláte ostudu ani v případě návštěvy, anebo jestliže se rozhodnete jí někomu blízkému věnovat jako dárek. Na výběr budete mít z barev béžové, šedé a černé, přičemž záleží jen na vás, jakou variabilitu si dopřejete, protože nejste omezeni pořizovat si jen jednu barvu, ale můžete komponenty snadno kombinovat.

Elegantní vzhled

SHIVONNE talíř se pyšní elegantním vzhledem, který je vhodný pro každou příležitost. Je vhodný pro sváteční tabuli, ale zároveň i pro každodenní použití v rámci rodinného stolu. Váš stůl tak získá na kráse a bude vyzařovat nevšední eleganci.

Dostupné v několika barvách

Jak již bylo zmíněno dříve, talíř SHIVONNE je dostupný v několika barvách – béžové, šedé a černé. To vám umožní si vybrat tu barvu, která nejvíce vyhovuje vašim představám. Navíc, pokud se vám líbí více barev, můžete je s klidem kombinovat a vytvořit si tak unikátní a barevně pestré kolekce.

Vyberte si svůj oblíbený SHIVONNE talíř na odkazu https://www.sidonia.cz/produkt/affekdesign-talir-shivonne-20-5-cm-cerny a dopřejte si něco krásného do své domácnosti.

Možnost vytvářet kolekce a barevné kombinace

Nejenže můžete volit z více barev, ale v rámci kolekce můžete pořídit i další komponenty, jako jsou hrnečky či misky. Takto si můžete vytvořit nejenom nádhernou snídaňovou sadu, ale také plně vybavenou kuchyň.

Možno mýt v myčce nádobí a použít v mikrovlnné troubě

SHIVONNE talíř je vyroben ze skvělého materiálu, který je vhodný jak pro mytí v myčce nádobí, tak pro použití v mikrovlnné troubě. Takže pro vás nebude mít používání SHIVONNE talíře žádné omezení.

SHIVONNE talíř

Vyplňte svůj interiér něčím krásným a praktickým, jako je SHIVONNE talíř. Určitě je to takový kousek, který vám bude sloužit hodně dlouho a vy nebudete litovat své investice. Vyberte si svou oblíbenou barvu a nakupujte na odkazu https://www.sidonia.cz/produkt/affekdesign-talir-shivonne-20-5-cm-cerny.