Novinkou na trhu: Vlněný koberec Think Rugs Elements o rozměrech 120 x 170 cm

Vlněný koberec je jedním z klasických doplňků každého bytu, který se nikdy nevyjde z módy. Kromě své krásy je však pro následující generace mnohem environmentálně šetrnější. A když se k tomu přidají minimalistické abstraktní vzory, které zdobí kousky značky Think Rugs, stávají se téměř uměleckým dílem.

Proč si oblíbíte vlnu hned při prvním našlápnutí

Vlna je skvělým izolantem hluku i tepla. Tato přírodní vlákna totiž dokážou bez problémů udržet teplo v místnosti a zároveň snížit hladinu hluku. Vlněný koberec Think Rugs Elements navíc hladkostí a poddajností na povrchu zajišťuje až 30 % větší pohodlí při chůzi po měkkém podkladu.

V případě údržby vlněného koberce není o nic těžší než u syntetického. Navíc je vlna mnohem odolnější a její vlákna se po jako nová po mnoho let. Syntetický koberec počas používání ztrácí lesk a na povrchu se dělají „stopy“. U vlněného koberce takový problém není.

Novinka na trhu: Vlněný koberec Think Rugs Elements

Pokud hledáte kus, který bude dokonale zapadat do každého interiéru, je vlněný koberec Think Rugs Elements tou pravou volbou. Tento kus je vyráběn ručně, a tak se na každém koberci nachází malé odlišnosti, které dodávají koberci na jedinečnosti.

Na trhu tento koberec běžně pořídíte v rozměrech 140 x 200 cm, ale nyní máme novinku! Vlněný koberec Think Rugs Elements je nyní dostupný i v menší verzi o rozměrech 120 x 170 cm. Pokud jste zvědaví na další informace, navštivte webové stránky a objednejte si svůj kus do svého domova!

Je to normální, když koberec líná?

Ano, pokud koberec trochu líná, je to naprostá normální vlastnost vlny. Přibližně po měsíci používání se línání postupně snižuje a vztah mezi vlnou a kobercem se stabilizuje. Takže nelekněte se, pokud se takováto situace u vás vyskytne. Vlněný koberec Think Rugs Elements bude vypadat jako nový i po mnoha letech používání!

Investice do vlněného koberce je investicí na celý život. Využijte této příležitosti a pořiďte si novou „uměleckou klasiku“ do svého domu.