Nově příchozí: Zahradní dřevěná lavice DIVERO délky 150 cm!


Příjemná atmosféra pro každou zahradu

Extravagantní, pohodlná, stabilní, dřevěná lavice z týku navodí ve Vaší zahradě, zimní zahradě, terase nebo balkonu přírodní a uvolněnou atmosféru. Vybízí k pozdržení, odpočinku, k příjemnému poklábosení s přáteli, známými a sousedy. Také umístěná před domem bude pravou upoutávkou pro kolemjdoucí!

Zahradní dřevěná lavice DIVERO délky 150 cm

Technické údaje

Dřevěná zahradní lavice je dlouhá 150 cm, široká 60 cm, s hloubkou sedu 50 cm a výškou sedu 45 cm. Výška opěrky dosahuje 43 cm a celková výška je 90 cm. Lavice v rozloženém stavu obsahuje jednu lavici.

Pro dlouhodobý užitek a radost z lavice doporučujeme pravidelnou péči o lavici s týkovým olejem. Použité dřevo je z kontrolovaných pěsteb, a díky oleji zdůrazníte žilkování dřeva. Samozřejmě naleznete v našem shopu odpovídající polstrování, vhodný stůl nebo týkový olej k péči o Vaši zahradní lavici a stejně tak i mnoho dalších produktů k tématu dům a zahrada.

Týkový olej k péči o zahradní lavici DIVERO

Obsah balení

Obsah balení zahrnuje 1 dřevěnou zahradní lavici s rozměry cca délka 1,57 m x šířka 0,63 m x výška 0,165 m a hmotností cca 23 kg. Zkrátka ideální doplněk pro Vaši zahradu! Užijte si večery plné pohodových posezení s přáteli a rodinou.

Koupit nyní!