Nábytková sestava ložnice INES 3 v dubu Artisan a černém matu od MEBLINE

je jedinečná kombinace moderního designu a kvalitního zpracování.

Sestava se skládá z následujících dílů (Šířka/Výška/Hloubka cm)

  • IN8 – Skříň (180/215/60)
  • IN11 – Lůžko 160 (167/116,5/217)
  • IN12 – Noční stolek (45/46/40) – 2ks.

Materiál: Deska z lamina 16mm

Podhlavník: Čalouněná (GOMEZ 12)

Úložný prostor: Ano

Rám: Kovový s pneumatickými pružinami

Matrac: Za příplatek

Dostupné barvy: Dub Artisan / Černý mat

Tento nádherný kus nábytku je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktickou ložnici.

Kvalitní výroba

Tato nábytková sestava je vyrobena s precizním zpracováním a využívá kvalitní materiály, které zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Deska z lamina 16mm zajišťuje pevný a stabilní základ pro postel a noční stolky. Podhlavník je čalouněný v látkové čalounění Gomez 12, což zaručuje pohodlný a příjemný spánek.

Nábytková sestava INES 3 v dubu Artisan a černém matu je vybavena úložnými prostory, díky kterým lze snadno a prakticky uložit všechny vaše věci. Kovový rám s pneumatickými pružinami zajistí silnou a pevnou konstrukci.

Kombinace designu a praktičnosti

Tato moderní a stylová ložnice INES 3 v dubu Artisan a černém matu od MEBLINE je perfektní kombinací designu a praktičnosti a poskytuje komfortní prostor pro váš odpočinek.

Součástí sestavy INES 3 je postel s 160 cm širokou matrací, dvě noční stolky a velká skříň. Tyto kusy nábytku jsou navzájem sladěny a vytvářejí harmonický celek, který přináší kromě funkčnosti i krásný estetický dojem.

Pokud hledáte kvalitní a moderní ložnici, je nábytková sestava INES 3 v dubu Artisan a černém matu od MEBLINE tou správnou volbou. Kupte si ji ještě dnes na kupsinabytek.cz.

obrazek 1
obrazek 2
obrazek 3
obrazek 4