Moderní rohová sedací souprava PORTO I s pravou variantou a provedením Soro 76/93

Moderní sedací souprava PORTO v elegantním, hladkém provedení. Má praktický úložný prostor i možnost rozkladu na spaní.

Rohová sedací souprava PORTO I je ideální volbou pro ty, kteří hledají moderní a pohodlný nábytek do svého obývacího pokoje. Tato sedací souprava nabízí nejen hezký vzhled, ale také praktické využití díky svojí úložné schránce, do které můžete ukládat různé drobnosti a předměty. Souprava rovněž umožňuje rozložení na spaní, takže si budete moci užít i pohodlnou přespávací plochu.

Provedení Soro 76/93 je jeden z nejpopulárnějších designů, který se vyznačuje elegantními a plynulými liniemi. Tento styl se hodí jak pro moderní, minimalistické interiéry, tak i do tradičnějších prostor. Pokud hledáte nábytek, který bude skvěle vypadat a zároveň bude praktický a funkční, rozhodně neváhejte sáhnout po rohové sedací soupravě PORTO I.

Rohová sedací souprava PORTO I

Rohová sedací souprava PORTO I – pravá varianta

Tato sedací souprava má pravou variantu, takže si můžete vybrat, která strana bude lépe vyhovovat vašim prostorovým potřebám a preference.

Pravá varianta je vhodná pro ty, kteří mají více prostoru na pravé straně místnosti nebo chtějí mít sedací soupravu u levé stěny místnosti.

Rohová sedací souprava PORTO I - pravá varianta

Pro více informací o této krásné nábytkové soupravě si můžete prohlédnout detailní popis a specifikace na stránkách prodejce. Určitě se vám bude líbit!