Moderní designové kousky: Halmar Barová židle H-83

Barová židle H-83 od výrobce Halmar je moderním kouskem nábytku, který osvěží každý interiér. Tento designový kousek je ideální do vaší kuchyně, nebo k posezení u baru s přáteli.

Halmar Barová židle H-83

Vlastnosti a design

Halmar Barová židle H-83 kombinuje moderní a luxusní design s pohodlím. Nohy židle jsou vyrobeny z lakované ocele, což zaručuje pevnost a stabilitu. Sedací část korpusu je potom vyrobena z kvalitní látky a spodní část z prémiové eko kůže.

Halmar Barová židle H-83Pro maximální pohodlí při posezení je židle vybavena opěrkou pod nohy z chromovaného kovu. Tento detail nejen poskytuje pohodlné opření nohou, ale také přidává elegantní vzhled k židli. Celkový design je propracovaný do detailů a drží si své luxusní vyznění.

Montáž a doprava

Dodáváno v demontu. Vzhledem k tomu, že židle jsou montované z několika komponentů, doporučujeme montáž provést s pomocí profesionálního nábytkáře.

Halmar Barová židle H-83Halmar Barová židle H-83 jsou perfektní do domácnosti. Nenechte se však zmást jejich půvabem a luxusním designem – tyto židle nejsou určené pro zátěžové prostředí.

Vyberte si Halmar Barovou židli H-83 a dodáme ji až k vám domů.

https://www.codina.cz/produkt/halmar-barova-zidle-h-83-3