KARE Design: Stojací lampa Flexible Velvet v mosazi


Stojací lampa Flexible Velvet v mosazi

KARE DESIGN Stojací lampa Flexible Velvet – mosaz

Stojací lampa Flexible Velvet působí netradičním organickým dojmem. Pět stínidel v sametovém provedení zpříjemní atmosféru v každém pokoji. Rám je z kvalitní oceli s práškovou povrchovou úpravou, stínidla jsou z polyesteru. Vnitřní strana stínidel září zlatou barvou a dokonale ladí s mosazným vzhledem celé lampy. Snová stínidla připomínají houbičky, které vyrůstají z podlahy.

Lampa Flexible Velvet

Krásná stojací lampa ve stylovém designu

Stojací lampa? Tato okázalá kráska si zaslouží vlastní kategorii a v tom je výjimečná. Nevypadá to, jako by se pět stínidel vznášelo jako balónky na vlajících stužkách? Ať tak či onak, svým městským a moderním charakterem tato barevná stojací lampa s měkkým, útulným světlem upoutá pozornost v každé situaci. 230 V, 50/60 Hz, objímka žárovky E14, počet svítidel 5, max. 40W, žárovky nejsou součástí dodávky.

Proč se rozhodnout pro stojací lampu Flexible Velvet

  • Stojací lampa s pěti odstíny modré, šedé a červené, z nichž každý přichází v krásných sametových šatech, je originální.
  • Zlatě zbarvená stínidla na vnitřní straně vyzařují obzvláště teplou záři a dodávají pokoji útulnost.
  • Díky mosazné základně působí dynamicky, proto tato stojací lampa vypadá dobře kdekoli.
  • Lampa na čtení, intimní osvětlení, designový prvek a především tvůrce příjemné atmosféry – tato kreativní lampa nabízí mnoho funkcí.
  • V ložnici vytvoří intimní světlo plné romantiky.

Na stránkách skvelynabytek.cz můžete tuto stojací lampu zakoupit za skvělou cenu. Nečekejte a dopřejte si krásnou a originální lampa, která zkrášlí váš pokoj.