Jídelní židle Norbert wenge/krémová od HALMAR – spolehlivé a elegantní doplnění vašeho jídelního prostoru

Jídelní židle ze série Norbert se díky svému elegantnímu designu bude hodit do všech typů interiérů. Židle je vyrobena z masivního bukového dřeva v odstínu wenge. Sedák i opěrák židle jsou očalouněné tkaninou v bílé až krémové barvě. Opěrák má zajímavé zdobení, které zároveň slouží pro lepší manipulaci.

Elegantní design pro každý interiér

Tato židle se hodí nejen do moderních interiérů, ale i do klasických. Vzhledem k použitým materiálům a zpracování je židle velmi spolehlivá a odolná. Určitě v ní vydržíte mnoho let a ani po čase neztratí svůj elegantní vzhled.

Velikost i váha jsou přesně nastaveny pro pohodlné sezení

Jídelní židle Norbert má velmi přesně nastavené rozměry pro maximální pohodlí. Šířka židle je 45 cm, hloubka 51 cm a výška 90 cm. Váží pouhých 5,8 kg, což umožňuje snadné přenášení a manipulaci s ní. Díky tomu můžete snadno přizpůsobit rozmístění židlí při větších oslavách či setkání s rodinou a přáteli.

Zajímavé zdobení pro lepší manipulaci

Opěrák židle má zajímavé zdobení, které není pouze dekorací, ale zároveň slouží pro lepší manipulaci. Díky němu můžete židli snadno přenášet a přemísťovat bez toho, aby se vám uklouzla z rukou.

Pro větší pohodlí, se židlí si můžete pořídit i další výrobky ze série Norbert od HALMAR. Tyto produkty doplní celkový vzhled vašeho jídelního prostoru a poskytnou vám maximální pohodlí.

Jídelní židle Norbert wenge/krémová od HALMAR - spolehlivé a elegantní doplnění vašeho jídelního prostoru

Pokud hledáte spolehlivou, odolnou a elegantní židli pro svůj jídelní prostor, pak byste měli určitě zvážit jídelní židli ze série Norbert. Právě tato židle od HALMARu splňuje všechny požadavky na kvalitu, vzhled a komfort. Nespoléhejte na náhodu a pořiďte si svou vlastní jídelní židli Norbert wenge/krémová ještě dnes!