Hnědá rohová pohovka MESONICA Musso I – skvělá volba pro prostorné obývací pokoje

Vyberte si novou rohovou pohovku do svého obývacího pokoje s tím, že si zároveň pořídíte kvalitní a designový kus nábytku. Hnědá rohová pohovka MESONICA Musso I se svým vzhledem stane neodmyslitelnou součástí vaší domácnosti a stanoví nezaměnitelný vkus vámi zvoleného stylu.

Stabilní podnož z bukového dřeva

Rohová pohovka MESONICA Musso I je vybavena stabilní podnoží z tmavého bukového dřeva, která jí zajistí pevnost a stabilitu při vašich pohybech během sezení. Dřevo se skvěle hodí k hnědému čalounění z kvalitní tkaniny, které přidává pohovce estetický vzhled a nadprůměrnou životnost.

Vyrábí se na zakázku

Rohová pohovka MESONICA Musso I se vyrábí na zakázku, a proto platí, že vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6. Při výběru této kvalitní pohovky se proto informujte u prodejce o jeho podmínkách a zákaznické podpoře.

Tip na údržbu

Chcete, aby vaše rohová pohovka MESONICA Musso I vydržela co nejdéle v perfektním stavu? K čištění doporučujeme použít bavlněný hadřík namočený ve vlažné vodě a vysavač s vhodným nástavcem. Pro důkladné vyčištění pohovky pak doporučujeme využít služeb profesionálních firem.

Hnědá rohová pohovka MESONICA Musso I

Pohovku MESONICA Musso I můžete zakoupit na stránkách Brega.cz za skvělou cenu. Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a pořiďte si rohovou pohovku, která Vám bude sloužit mnoho let a zároveň se stane krásnou ozdobou Vašeho obývacího pokoje.

Hnědá rohová pohovka MESONICA Musso I – pro kvalitní a krásný obývací pokoj.