Hector TV stolek Ratre ll – perfektní kombinace přírodního hnědého vzhledu a černých lamelových noh

Zařizujete obývací pokoj a hledáte odolný a funkční televizní stolek? Pak by vaší volbou mohl být Ratre!TV stolek Ratre vás zaujme svým jednoduchým, a přesto mimořádným designem. Ozdobné lamely na přední straně nábytku jej dělají jedinečným. Model Ratre má praktickou uzavřenou skříňku a dva prostorné šuplíky, díky kterým můžete přehledně uložit dokumenty nebo jiné potřebné předměty. Materiálem dvířek a zásuvek je kvalitní dřevo Paulownia, konstrukce je z MDF s dýhovaným rámem v přírodní barvě. Osazen je na pevném, kovovém rámu v černé barvě.

Specifikace produktu:

  • Dvě prostorné zásuvky
  • Uzavíratelná skříňka
  • Materiál: MDF deska s dýhovaným rámem
  • Zásuvky a dvířka ze dřeva Paulownia
  • Přírodní barva
  • Černý kovový rám a nohy
  • Ozdobné lamely na přední straně

Rozměry:

  • Výška: 58 cm
  • Šířka: 160 cm
  • Hloubka: 40 cm

Pokud vás zaujal tento kus nábytku, můžete si ho zakoupit na této stránce.

Hector TV stolek Ratre ll

Co dělá náš televizní stolek tak speciálním? Kromě elegantního designu, který vám udělá radost každý den, nabízí Ratre také dostatek úložného prostoru. Díky dvěma prostorným zásuvkám a uzavíratelné skříňce budete mít všechny potřebné věci na dosah ruky a dobře uspořádané. Zároveň však nebudou vypadat rušivě – zásuvky i dvířka jsou elegantně vyvedeny a zapadnou do celkového designu.

Dalším plusem hector TV stolu Ratre ll jsou nohy. Kombinace přírodního dřeva v hnědé barvě a černého kovu vypadá velmi moderně, a tak vytváří poutavý kontrast k laminátové desce televizního stolu. Tento kus nábytku bude krásně ladit s moderním interiérem, ale bude se také hodit do pokojů s klasičtějším stylizováním.

Jde o univerzální řešení pro váš obývací pokoj nebo ložnici. Kromě televizoru na něm najdou své místo i další drobnosti. Budete nadšení z toho, jak snadno a intuitivně všechno uspořádáte. Hlavně proto, že se jedná o nábytek, který je kvalitní a odolný, takže si budete moci užívat jeho funkčnosti a krásného vzhledu dlouhá léta.

Hector TV stolek Ratre ll detail

Proč si tedy vybrat televizní stolek Ratre ll právě pro váš obývací pokoj? Stůl vám nabídne skvělý design, šikovnou výšku, praktické úložné prostory a vysokou kvalitu za rozumnou cenu. Nezapomeňte si při výběru doplňků k televizoru, jako jsou například reproduktory, případně konzole na hraní her nebo přehrávání filmů, že potřebujete i praktický stůl, který vše bude hezky udržet na svém místě.