HALMAR Konferenční stolek Azzura-S v přírodním/šedém provedení

Moderní kulatý konferenční stolek Azzura-S je zhotoven v šedé barvě a vnese do vašeho interiéru příjemnou atmosféru. Svým minimalistickým vzhledem nadchne všechny milovníky minimalismu. Stůl se dá jednoduše přenášet na místo, kde ho zrovna potřebujete. Díky svému jednoduchému vzhledu bude zajímavým doplňkem všech typů interiérů.

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S v přírodním/šedém provedení

Minimalistický vzhled

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S je příkladem moderního nábytku, který perfektně zapadne do každého interiéru. Jeho minimalistický vzhled dodá vašemu prostoru na eleganci a jednoduchosti.

Přenosný stůl

Konferenční stolek Azzura-S je velmi praktický, protože ho snadno přesunete tam, kde ho právě potřebujete. Jeho váha 4,3 kg z něj dělá velmi lehký a nenáročný kus nábytku.

Detail HALMAR Konferenčního stolku Azzura-S

Jednoduchý design

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S je navržen jednoduše a s elegancí. Kruhový tvar stolu z něj činí velmi zajímavý kus nábytku. Díky své barvě lze snadno sladit s ostatními kusy nábytku.

Ostatní kusy ze série Azzura

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S patří do série nábytku Azzura. Pokud se vám stůl líbí, určitě se podívejte i na ostatní kusy nábytku ze série Azzura. Zde najdete další zajímavé kousky nábytku v této moderní řadě.

Koupit HALMAR Konferenční stůl Azzura-S na Srovnávači nábytku

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S je vyroben z MDF a přírodní dýhy nebo polypropylenu, v závislosti na provedení. Jeho rozměry jsou průměr 49 cm a výška 43 cm.

HALMAR Konferenční stolek Azzura-S v interiéru