G21 Blender Perfection bílý – dokonalý pomocník do kuchyně

G21 Perfection je mixér, na který se můžete spolehnout. S jeho silným výkonem se stane dokonalým pomocníkem do kuchyně a nejen tam. Vychutnáte si s ním vynikající smoothie, lahodné polévky a mnoho dalšího. Pokud hledáte vysokoúčinný a rychlý mixér, G21 Perfection je volbou, po které toužíte.

Proč zvolit mixér G21 Perfection?

Tento mixér se 32 000 otáčkami za minutu a výkonem 1 700 W dokáže lehce rozdrtit jakékoliv druhy surovin. Připravíte si s ním dokonce i ořechové máslo či zmrzlinu. Držadlo nádoby je navrženo tak, aby krásně sedělo v ruce a otvor pro vkládání surovin je natolik velký, že se nemusíte omezovat zbytečným krájením.

Mixér G21 Perfection je nabitý mnoha funkcemi, které práci v kuchyni zjednoduší a urychlí. Ovládání je jednoduché, díky pouhým dvěma páčkám a praktickému kolečku s možností nastavení otáček.

Ovládání mixéru je snadné a intuitivní, přizpůsobené tvaru ruky. Nádoba mixéru je navrhována optimálně, tak aby se suroviny dokonale promíchaly až do jednotné hmoty. Šťouchadlem bezpečně posunete vložené přísady až na dno s malou, speciálně vytvarovanou vlnkou pro lepší pohyb surovin.

Ergonomicky tvarované držadlo a nádoba

Mixér G21 Perfection je ergonomicky tvarovaný pro snadné a pohodlné ovládání. Držadla jsou optimálně navržená pro snadné přenášení.

Nádoba má objem 2,5 l a stěny jsou vyrobeny z odolného materiálu, tak aby vydržely řadu let. Nádoba je navržena s ohledem na dobré promíchání všech surovin a hladký a bezproblémový průběh mixování.

Zařiďte si svůj G21 Blender Perfection hned teď

Stačí navštívit webové stránky www.srovnavacnabytku.cz a objednat si mixér G21 Perfection. Po jeho doručení se již nemusíte zdržovat s krájením menších kousků. Ušetříte tak mnoho času, ale hlavně získáte dokonalý pomocník do kuchyně, který se brzy stanete závidět.

G21 Blender Perfection bily

Staňte se jedním z mnoha spokojených majitelů G21 Blender Perfection bílého, a užijte si bezproblémové mixování surovin nejen v kuchyni. Objednejte si ho hned, jeho silné výkony vás nezklamou.