Dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida s rozměry 200-300 x 100 cm


Dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida

Dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida s rozměry 200-300 x 100 cm

Designový jídelní stůl, který si zamilujete

Dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida je velmi atraktivní a moderní kus nábytku, který se hodí nejen do domácností, ale také do komerčních prostor, jako jsou restaurace a hotely. Stůl je vyroben z kvalitní dubové dýhy a masivní dubové podnože, což mu dodává robustní charakter. Stůl je skvělým doplňkem k vašemu interiéru a jeho rozměry 200-300 x 100 cm vám umožní pohodlně sedět až 12 osob.

Jednoduchý, avšak atraktivní kontrast

Možná se ptáte, co je na tomto jídelním stole ujímavého. Mnoho lidí si oblíbilo jeho jednoduchý, avšak atraktivní kontrast mezi masivním dubovým podstavcem a dýhou z dubu. Tato kombinace dodává stolu pevnost, stabilitu a elegantní design, který se snadno hodí k jakémukoliv interiéru.

Dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida s rozměry 200-300 x 100 cm

Péče a čištění stolu

Dřevo je materiál, který vyžaduje náležitou péči, aby zůstalo krásné a pevné.

Používejte navlhčené hadříky se studenou vodou a otírejte dřevěný nábytek do sucha. Vyhněte se drsným houbičkám nebo čistícím prostředkům, které nejsou vhodné pro dřevěné povrchy, neboť by mohly nevratně poškodit povrch stolu. Dřevo je citlivé na vysoké teploty, proto stůl neumisťujte do blízkosti zdrojů tepla, jako jsou krby a radiátory. Kromě toho také chraňte stůl prostíráním před horkými nápoji a jídly.

Přidejte do vaší domácnosti kus luxusu s jídelním stolem Windsor & Co Frida

Tento jídelní stůl je ideálním řešením pro ty, kteří hledají skvělý design, pevnost a velkou kapacitu stolu. Pokud chcete přidat do vaší domácnosti kus luxusu, pořiďte si tento dubový rozkládací jídelní stůl Windsor & Co Frida a užijte si pohodlné večeře s rodinou a přáteli.

Pro více informací navštivte Interierio.cz