Dřevěný kulatý jídelní stůl Eclipse od DAN-FORM v hnědo šedém provedení s rozměry 120 cm


Dřevěný kulatý jídelní stůl Eclipse od DAN-FORM

Vysoce kvalitní materiály

Pokud hledáte moderní a stylový jídelní stůl, který se snadno přizpůsobí jakémukoliv interiéru, stůl Eclipse od firmy DAN-FORM je tou správnou volbou. Stůl je vyroben z lakované jasanové dýhy, která je trvanlivá a má příjemnou strukturu. Rozhodně nebudete litovat, že jste si vybrali tento stůl!

Designový vzhled

Jeden z nejvýznamnějších rysů tohoto stolu je jeho krásný kulatý tvar. O tom, že jídelní stůl nemusí být pouze praktickým kusem nábytku pro vaše jídla, rozhodně svědčí tento stůl. Navíc hnědo šedé zbarvení desky je zajímavou variací na tradiční dřevěný stůl. Kombinace elegantních nohou a zajímavě zbarvené desky dělá tento stůl výjimečným a nadčasovým.

Stůl Eclipse je nadčasovým kouskem, který bude slušet moderním i klasickým interiérům.

Pohodlná velikost

Stůl DAN-FORM Eclipse má rozměry 120 cm, což z něj dělá jednu z méně náročných variant. Tento stůl je ideální volbou pro ty, kteří si chtějí vychutnat svá jídla ve společnosti s rodinou či přáteli, aniž by museli zvažovat velikost stolu. Tento stůl má dostatek místa pro čtyři až šest osob, čímž zajišťuje pohodlný zážitek při jídle.

Perfektní duo se židlemi od DAN-FORM

Pokud chcete vytvořit skvělou atmosféru při večeři, musíte zajistit kvalitní stůl a židle. Firma DAN-FORM vám nabízí široký výběr židlí v mnoha různých stylech a barvách. Najděte tu pravou židli pro váš nový stůl Eclipse a užijte si vynikající pocit spokojenosti.

Údržba a péče

Pro zachování vzhledu a trvanlivosti vašeho nového stolu Eclipse od firmy DAN-FORM, doporučujeme, abyste se postarali o jeho pravidelnou údržbu. Na utírání prachu používejte měkkou prachovku, která nemá brusné účinky. Unikátní vzhled tohoto stolu by mohl být trvale poškozen agresivní chemikálií nebo abrazivními čistícími prostředky.

K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Nábytek z dřeva nesmí být vystaven vlhkému prostředí nebo umístěn k topení, kde může dojít k deformaci a popraskání. Ujistěte se, že váš nový stůl Eclipse je umístěn v suchém, měkkém prostředí, kde bude chráněn před případnými poškozeními.

Závěr

Stůl DAN-FORM Eclipse skvěle reprezentuje styl a kvalitu nábytku, pro který je tato značka známá. Tento stůl není jen dokonalým kouskem nábytku pro vaše jídla, ale také elegantním hipsterovským doplňkem, který určitě pozvedne zážitek ze společných večeří. Pro chic a moderní skandinávský design navštivte stránky www.crosta.cz a mnoho dalších variant stolů a židlí.