Dětský koberec s mapou světa: Conceptum Hypnose, rozměr 200×290 cm, modrá


Dětský koberec s mapou světa: Conceptum Hypnose

Děti milují cestování

Děti milují cestování. Je záhadou, kam se mohou všechny ty kouzla a fantastická dobrodružství vejít v hlavičkách těch malých bytostí, ale fakt zůstává faktem – děti milují cestování. A proč je tomu tak, si můžeme snadno domyslet. Nové zážitky, poznávání nových lidí, kultur a krajů, to je právě to, co děti potřebují k rozvoji své fantazie, intelektu a smyslových schopností. Navíc se při cestování učí nejen nová slova a fráze, ale i trochu zeměpisu.

Zvířátka a kontrastní barvy

Sympatická zvířátka a výrazné kontrastní barvy jsou dvě věci, které zaručeně zaujmou dětskou představivost. A právě to vám nabídne dětský koberec s mapou světa Conceptum Hypnose. Tento koberec zkrátka není jen vybavením dětského pokoje, ale stává se vizuálním centrem, které přiláká pohledy člověka hned po vstupu do místnosti.

Rozměry a materiál

Koberec Conceptum Hypnose má rozměr 200×290 cm. To je dost prostoru na cestování a objevování světa z pohodlí domova. A aby to bylo důkladně pohodlné, byla použita sametová tkanina, která je velmi příjemná na dotek. Při běžném používání tak nedojde ke kožním podrážděním nebo jiným nepříjemnostem. Spodní (protiskluzovou) stranou jsou zajištěny dostatečné bezpečnostní podmínky pro bezproblémové užívání. A co je úplně nejlepší, tento koberec s mapou světa Conceptum Hypnose můžete prát v pračce. Čištění je tak až nápadně jednoduché.

Tak neváhejte a své dítě potěšte novým tradičním hračkou, na které si bude moci pochutnat!

Koberec Conceptum Hypnose s mapou světa
Detail koberec Conceptum Hypnose

Odkaz na produkt: https://www.interierio.cz/produkt/conceptum-hypnose-detsky-koberec-world-map-200m290-cm-modry