Běhoun Berber Tetuan B751 cream-60×200: kvalitní a pohodlná volba pro váš interiér

Kobercová řada Berber s vysokým shaggy vlasem v jednoduchých a geometrických vzorech je perfektní volbou pro ty, kteří chtějí vytvořit v interiéru příjemnou atmosféru a zároveň si užít maximální pohodlí.

Potěší váš dotek

Vlas koberce je velmi silný, pružný a je velmi hustě vsazený do koberce a vytváří velmi měkký a příjemný pocit na dotek. Barvy jsou zvoleny velmi decentní a jemné, hlavně v odstínech krémové, šedé a béžové, což vytváří klidnou atmosféru v místnosti.

Když si sednete na tento koberec, budete se cítit jako na obláčku. Jeho vysoký a nadýchaný vlas vás příjemně hladí. Proto si mnoho lidí vybírá tento typ koberce především do ložnic, kde se makají ráno i večer a chtějí si zrelaxovat své tělo.

Kvalitní materiál

Kromě vysokého komfortu si můžete být jisti, že tento koberec vydrží dlouhé roky. Koberce jsou vyrobeny z velmi kvalitního polypropylenu, který jim vypůjčuje velkou stálost. To znamená, že budete mít kus podlahové krytiny, který bude dlouhodobě vypadat velmi elegantně a nemusíte se bát, že rychle ztratí svůj tvar a objeví se na něm nerovnosti.

Jaký koliv druh koberce si vyberete, měli byste vybírat koberce z kvalitních materiálů. Pokud se rozhodnete pro kus, který vypadá pěkně, ale je vyroben z kvalitou horších materiálů, pak se s největší pravděpodobností bude kazit velmi rychle a po několika měsících budou prázdné kapsy a neskladný tvar.

Vyhrávají jemné barevné odstíny

Jemné barevné odstíny jsou dokonalou volbou pro každý interiér. Velmi dobře se hodí k nábytku v takových barvu a také se zcela hodí i k barvě stěn v pokoji. Proto se nabízí použít tento typ kobercové řady v obývacím pokoji, dětském pokoji, ložnici nebo třeba pracovně.

Jednoduchý a decentní styl je velmi hledaný. Uplatnění najdou v široké škále různých typů interiérů, kterým vytvoří velmi příjemné a pohodové kouzlo.

Na závěr vám chceme doporučit jeden pěkný kus z řady Berber. Jde o kus s názvem Běhoun Berber Tetuan B751 cream-60×200, který vypadá skvěle v každém interiéru. Tento koberec je navíc velmi kvalitní, pevný a vydrží několik let, aniž by se poškodil.

Zakončení koberce

Na kratší straně jsou koberce zakončeny spletenými střapci, což je další detail, kterým tento koberec ukazuje, že se nejedná o kus harmonikového typu. Kvalitní zpracování je vidět i na těchto drobných detailech, které mohou mnohdy rozhodnout o celkovém vzhledu, ale hlavně o životnosti a odolnosti.

Za ideální považujeme koberec v místnosti, která je citlivá na hlučnost. Takto můžeme dosáhnout nižšího hluku během chůze a toho, že nebudeme slyšet každý krok. Dovolená je tedy i v pozdějších nočních hodinách, kdy si spolu s tímto krásným kobercem déle poležíte.

Běhoun Berber Tetuan B751 cream-60x200