ASIR Lustr 165 – elegantní osvětlení v ořechovém provedení

Kolem objímky lustru 165 jsou seskupeny tyčky v dekoru ořech a vytváří tak částečně kryté stínítko. Pokud hledáte osvětlení, které by skvěle vypadalo v místnosti zařízené v moderním stylu, vyzkoušejte tento lustr. Jeho elegantní design udělá z vaší místnosti skutečnou oázu klidu a pohody.

Vytváří zajímavé stíny

V dekoru ořech vyrobený lustr 165 vydává do stran tlumenější světlo, vrhá však o to zajímavější stíny. Když se ustaví do správné polohy, lze na stěně vytvořit krásné vzory, které celkově dodají místnosti jedinečný vzhled.

Kvalitní materiály

Tělo lustru je vyrobeno z kvalitních MDF malých desek v dekoru ořech nasázených v kruhu kolem objímky. Kombinace materiálů dodává lustru svěží a moderní vzhled. Celková výška lustru je 55 cm, průměr stínítka 39 cm a délka stínítka 18 cm. Lustr je vybaven nastavitelným kabelem a má typ objímky E27 s maximálním výkonem 45 – 60 W.

Zapojení lustrů a nástěnných svítidel bez zástrčky může provádět pouze odborně způsobilá osoba. Pokud nejste odborník, nechte zapojení na profesionálech. Žárovka není součástí dodávky.

Přidejte si tento nádherný lustr do vašeho interiéru a užijte si skvělé osvětlení v moderním designu! Pokud chcete tento lustr zakoupit, navštivte internetový obchod Naradi-cz.cz.